Nie taki on-line straszny #totalnieteatralnie / teatr stolikowy

Nie taki on-line straszny #totalnieteatralnie / teatr stolikowy

Grupa O! Teatr • Opowieści z głębi lasu • Poranek Familijny Online

?????

Wieść niesie, że skrzaty zamieszkują najdziwniejsze miejsca: opuszczone ptasie gniazda, zardzewiałe uszkodzone samochody, a nawet i w kopie siana można znaleźć niejednego.
I tak, gdzieś w głębi lasu stoi skrzacia wioska, mieszkańcy jej, pracowici bardzo, co dzień przygód wiele na swej drodze spotykają. Jak taki mały ludek radzić może sobie w srogim, leśnym gąszczu pełnym niebezpieczeństw? Pewnie wymaga to nie lada odwagi?
Racja, a dodam jeszcze, że nie tylko odwagi ale i rozwagi wielkiej. O tym i o innym będzie ten spektakl, pełen malutkich przygód, malutkich bohaterów choć, co trzeba przyznać, o sercach wielkich.

scen., reż.: Marek Stawarz; scenogr.: Karolina Stawarz

• • •

spektakl stolikowy dla dzieci od lat 3

Przedstawienie on-line w serwisie YouTube na: https://www.youtube.com/DKSrodmiescie (materiał będzie dostępny przez 24 godziny).

Organizator: Dom Kultury Śródmieście

#nietakionlinestraszny #polecajkazofii #totalnieteatralnie #teatrfamilijny