Nie taki on-line straszny #abieskieponcie 7

8 stycznia 2021 - AKTUALNOŚCI
Nie taki on-line straszny #abieskieponcie 7

#abieskieponcie

Zamiast myśleć o niebieskich migdałach proponujemy podjąć szereg przedsięwzięć w niebieskich spodniach

Tytuł: Folia bąbelkowa w roli głównej

Obsada: Anka i Helka

Cel: dobra zabawa

Potrzeby: folia bąbelkowa, blok kolorowy, farby, pędzle, kredki, flamastry, trochę wolnego czasu i dobry humor

Cześć kochani ! Witamy w Nowym Roku Dzisiaj na tapetę wchodzi jej królowa – folia bąbelkowa Wspaniały materiał o wielorakim zastosowaniu najczęściej używany do pakowania delikatnych przedmiotów.  Nam posłuży jako forma do odbijania Zatem kochani, naszą parce możemy wykonywać w dwojaki sposób, po pierwsze możemy zacząć od dowolnego wycinania w kształty naszej folii, dowolnego doboru koloru farby, którą pokrywamy folię i odciskania na papierze w dowolnych miejscach. Po całkowitym wyschnięciu możemy dać ponieść się naszej wyobraźni i wykończyć nasze parce w dowolny sposób. Możemy również prace rozpocząć od narzucenia sobie tematu naszego dzieła. My proponujemy las bawcie się dobrze.

pozdrawiamy

Anka i Helka