26.12 – Magda Bożyk – Akustycznie z nutką Bożego Narodzenia – koncert on-line

24 grudnia 2020 - AKTUALNOŚCI
26.12 – Magda Bożyk – Akustycznie z nutką Bożego Narodzenia – koncert on-line

Szanowni Państwo,

kolejny grudniowy, w świątecznej odsłonie, a zarazem ostatni w tym roku koncert z cyklu „Jazz Blues Rock n Roll koncerty z kulturą” BO 2020.

Wyjątkowo klimatyczni, nastrojowi, z wielką dawką pozytywnych fluidów, sympatią do muzyki i słuchaczy. Stali bywalcy „Piwnicy pod Baranami”, krakowscy artyści znani gostynińskiej publiczności m.in z koncertu podczas IV Festiwalu Art Energy tym razem w akustycznych aranżacjach swoich utworów, ale także ze świątecznym akcentem.

Drugiego dnia Świąt (26 grudnia) o godz. 18:00 dla Państwa i w Państwa domach za pośrednictwem „internetowego przesyłu danych” tzw. online ?zagrają dla Państwa w składzie:

Wyjątkowa i niepowtarzalna, z aksamitnym, ciepłym usposobieniem i głosem: MAGDA BOŻYK

Wyjątkowy gitarzysta, Jimi Hendrix basu bezprogowego, hmmm coś tu nie gra ?. Gra oj gra!: RADOSŁAW KOPEĆ

Niezwykle skrupulatny, dokładny, spokojny i pewny dźwięku, polski Pat Metheny: PIOTR HAMOWSKI

Perkusjonalia nie mają przed nim tajemnic, podczas koncertu zagra nawet na butli gazowej, krakowski Ginger Baker: MICHAŁ TINCEL

Szanowni Państwo cudownych duchowych doznań życzę! Magda Bożyk z zespołem!

Koncert dostępny nieodpłatnie pod linkiem >>>> https://youtu.be/JpqOxxS-4bM

Podziękowania za pomoc w realizacji ślę dla pracowników i dyrekcji Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie

Koncert finansowany ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Gostynina 2020, (Jazz Blues R&R koncerty z kulturą, lider: Michał Bartosiak)