Koncert Macieja Balcara – Budżet Obywatelski 2020

29 stycznia 2020 - AKTUALNOŚCI
Koncert Macieja Balcara – Budżet Obywatelski 2020

Kochani przed nami pierwszy koncert z cyklu „Jazz, Blues, Rock’n’roll. Koncerty z kulturą” w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Gostynina!

15 lutego 2020 r. – godz. 19:00 – sala widowiskowa Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie

Maciek Balcar – od niemal 20 lat wokalista grupy Dżem. Z wykształcenia architekt, z zamiłowania muzyk, kompozytor i aktor. Ma na swoim koncie role: Filmowe, m.in. Indianera w „Skazanym naBluesa”. Teatralne, m.in. Jezusa w chorzowskim „Jesus Christ Superstar”.Udzielił głosu w polskich wersjach piosenek do „Mustanga z DzikiejDoliny”.

Planowana trasa koncertowa: Live Trax 20 (od 6 do 23 lutego 2020), jak co roku w porze zimowej pojawia się kolejna Solowa Trasa Macieja Balcara. Wraz z niesamowitą ekipą zaprzyjaźnionych muzyków Maciek rusza w prawie trzytygodniowy koncertowy maraton po całej Polsce. Grać będą dzień w dzień, a mało kogo stać na taką determinację w dzisiejszym świecie 😉 Formacji Balcara od lat udaje się to wyśmienicie. Sekret tkwi w przepięknej muzyce, poezji, pasji i przyjaźni. Zgrabnie żonglują stylami i bawiąc się dźwiękami, wciągają słuchaczy w niesamowity klimat, gdzie blues i folk łączy się z poezją i piosenką autorską.

Na scenie Miejskiego Centrum Kultury zagrają dla Was:
Maciek Balcar (DżEM ) – vokal, gitara
Piotr Wojtanowski (Renata Przemyk) gitara basowa
Maciek Mąka (Agnieszka Chylińska) gitara
Krzysztof Krupa (Ania Wyszkoni) perkusja
Jan Gałach muzyk, który występuje z różnymi formacjami – skrzypce

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny za okazaniem wejściówki odebranej przed koncertem w Kasie Kina Siemowit (MCK).

Organizatorzy: Urząd Miasta Gostynina, MCK Gostynin; Lider projektu Michał Bartosiak. Zadanie finansowane przez Gminę Miasta Gostynina w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020