Komedia muzyczna PRZYCHODZI BABA DO LEKARZA

„Przychodzi baba do lekarza” to przezabawna i inteligentna komedia muzyczna, nawiązująca tytułem do tradycji polskiego dowcipu. Piosenki wykonywane na żywo w akompaniamencie fortepianu, gwiazdorska obsada i mnóstwo prześmiesznych pomyłek gwarantują, że widzowie nie będą mogli powstrzymać się od śmiechu.

Dottore Kazimierz, polski Italiano, leczy nie tylko ciało, ale i duszę. Do jego gabinetu ustawia się wianuszek kobiet potrzebujących sercowej, lekarskiej porady. Gena, która właśnie dołączyła do Klubu Dorosłych Singli nie wie, na którego amanta się zdecydować. Doktor Kazimierz pomaga jej podjąć  decyzję.  Wdzięczna pacjentka dzwoni do znanej Agencji Roxi i zamawia dla doktora dość nietypowy prezent…

Dla porzuconej przez męża Kleo, świat nagle odmienia się, gdy spotyka w gabinecie atrakcyjnego, żyjącego blisko natury, prawdziwego mężczyznę sportowca – drwala!

Po pomoc do Doktora przyjdzie również bella Kasia, która będzie próbowała  urządzić w jego gabinecie pokaz rodem z Moulin Rouge. Przez  ponad półtorej godziny będą Państwo świadkami  narodzin wielkiej miłości, zaręczyn, ale też… pierwszej kłótni kochanków. A to wszystko za pieniądze z… NFZ-u? Czy to jest możliwe? Będzie się działo!

3 października 2019 r., godz.: 19:15, Miejskie Centrum Kultury, Gostynin

Link do biletów: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/39902/Gostynin/Przychodzi+baba+do+lekarza/

Scenariusz i reżyseria: Aleksandra Nieśpielak | O La La Teatr

Muzyka: Aleksandra Nieśpielak