Joanna Aleksandrowicz „Od nocy do nocy”- koncert filmowo-musicalowy

9 marca 2019 - AKTUALNOŚCI
Joanna Aleksandrowicz „Od nocy do nocy”- koncert filmowo-musicalowy

KONCERT FILMOWO-MUSICALOWY „Od nocy do nocy” stanowił upominek z okazji Dnia Kobiet dla wszystkich Pań z Gostynina i ich gości, którzy postanowili się wybrać 7 marca do MCK w Gostyninie. Najpiękniejsze utwory z musicali polskich i światowych oraz – przede wszystkim – filmów rozbrzmiewały na wypełnionej po brzegi sali widowiskowej.

Dopracowany w najmniejszych detalach, zaprezentowany przez profesjonalnych instrumentalistów – perkusistę, basistę, pianistę oraz skrzypaczkę oraz główną ispiratorkę projektu wokalistkę – Joannę Aleksandrowicz.

Joanna Aleksandrowicz, urodzona w Zduńskiej Woli aktorka filmowa i serialowa, współpracująca z topowymi reżyserami m.in z Wojtkiem Smarzowskim i Markiem Koterskim. Jak również wokalistka młodego pokolenia. Występowała m.in na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Polskiego we Wrocławiu, Novej Scenie w Bydgoszczy oraz gościnnie na scenie Teatru Roma w Warszawie. Koncertuje z sukcesami w całym kraju, a z okazji święta kobiecości zagościła w Gostyninie. Pierwszy koncert filmowo- musicalowy artystka zagrała we współpracy z członkami zespołu Varius Manx. Od tego czasu regularnie koncertuje.

Niepowtarzalny klimat przeniósł naszą publiczność do innych czasów i miejsc. Dziękujemy Państwu za wspólny wieczór.

Fotorelacja dzięki uprzejmości portalu gostynin.info i red. Rafałowi Gościniakowi.