Jak wzbogacić życie erotyczne według przepisu Stefana Friedmana – refleksje z Teatru Płockiego

1 marca 2016 - UTW AKTUALNOŚCI

W dniu 27.02.2016 grupa słuchaczy GUTW obejrzała spektakl Johna Tobiasa w reżyserii Stefana Friedmana pt. „Dzikie żądze”.
Państwo Griffin to małżeństwo o długoletnim stażu. On – prezes dużej firmy. Ona – piękna, lecz trochę znudzona pani domu. Wiodą przykładne, i być może właśnie dlatego, nudne życie. Według wiedzy nabytej z podręcznika dr Leopolda Baumgartnera postanawiają wzbudzić w sobie dzikie, nieposkromione żądze. To, co nastąpi potem w sypialni, przejdzie najśmielsze wyobrażenia, nie tylko państwa Griffin, lecz także całej widowni teatru. I tu zaczyna się rola Stefana Friedmana, który przy pomocy zespołu: Magdalena Tomaszewska, Magdalena Bogdan, Jacek Mąka i Mariusz Pogonowski uczą nas jak można wzbogacić nasze fantazje erotyczne. Wystarczy pomoc dozorcy, włamywacza i porzuconej żony.
„Dzikie żądze” w reżyserii Friedmana to fantastyczne przedstawienie z porcją dużego, ale prostego humoru wzbogaconego wspaniałą grą aktorów.
Po spektaklu w foyer teatru spotkaliśmy się bezpośrednio z wykonawcami sztuki.

Słuchacz Adam Móżdżyński

20160227_210919Fotografia: Maria Moczydłowska