Eko inspiracje -smaczny i zdrowy ziołowy zawrót głowy

29 września 2021 - AKTUALNOŚCI
Eko inspiracje -smaczny i zdrowy ziołowy zawrót głowy

Gostynińskie Stowarzyszenie Śpiewacze Arce Cantores serdecznie zaprasza na  wyjazd studyjny do Torunia  w dniu 03.10.2021r.

Partnerem wydarzenia jest Urząd Miasta Gostynina i Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie.

W programie  m.in.  warsztaty edukacyjne w restauracji ” Chwast Prast ” w Toruniu, zwiedzanie Torunia, wizyta w Planetarium

oraz występ  chóru miejskiego  Arce Cantores na Starówce.

Zapisy pod nr tel. 533 596 340 ( liczba miejsc ograniczona).

Serdecznie zapraszamy

Zadanie pn. ” EKO inspiracje – smaczny i zdrowy ziołowy zawrót głowy”  mające na celu: Edukację uczestników projektu w zakresie ekologii i ochrony klimatu – proekologiczne nawyki konsumenckie – poznanie roślinnej autorskiej kuchni – innowacja, ograniczenie spożycia mięsa – poprawa klimatu  zostało dofinansowane przez Lokalną Grupę Działania AKTYWNI RAZEM w formie grantu w kwocie 5000,00 zł ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach poddziałania  19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.