Cudowna „Chwilka” w pierwszy dzień wiosny

23 marca 2019 - AKTUALNOŚCI
Cudowna „Chwilka” w pierwszy dzień wiosny

21 marca 2019 w Miejskim Centrum Kultury odbyły się Wagary Poetyckie „Chwilka” promujące tomik wierszy, zmarłej Pani Teresy Wojno.

W ten wyjątkowy wieczór Gości powitała dyrektor MCK Aleksandra Milczarek. Na spotkanie z twórczością artystki przybyli zaproszeni Goście m.in.: w imieniu burmistrza pani Hanna Adamska – Sekretarz Miejski, w imieniu wójta gminy Gostynin pani Zuzanna Lemmen z Gminnego Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin.

Wiersze bohaterki spotkania recytowali: Karolina i Hubert Wojno, Grażyna Dutkiewicz, Zenia Radzka, Grażyna Stasińska i Aldona Gil. W przerwach między recytacjami wieczór umilił doskonały Szkolny Zespół Pieśni i Tańca „Promyki Lucienia” wykonując trzy utwory: „Lipka”, „Kukułeczka” i „Czerwone jabłuszko”.

Wszyscy przybyli Goście, otrzymali od rodziny Pani Teresy Wojno tomik wierszy „Chwilka”.

Po oficjalnej części spotkania przyszedł czas na rozmowę i słodki poczęstunek.

Było to wydarzenie szczególne, pełne wzruszeń, ciepłych słów, ciekawej poezji i porywającej muzyki.