AIM zaprasza na koncert „KINIOR REGGAE SOUND”

2 stycznia 2019 - AKTUALNOŚCI
AIM zaprasza na koncert „KINIOR REGGAE SOUND”

Akademia Inicjatyw Młodzieżowych zapewnia: „Styczeń będzie magiczny. My Budzimy Miasto –  to jest nasze postanowienie Noworoczne! Pierwszy event już 5 Stycznia! Akademia realizuje program Obudźmy Miasto i po raz kolejny ma dla Ciebie wydarzenie kulturalne, którego jeszcze nie było – koncert organizowany przez młodzież dla mieszkańców naszego Miasteczka.

Na Deskach królować będzie „Kinior Reggae Sound” – Na to SHOW szkoda by było się nie wybrać.

Czekać na Ciebie bedą same gwiazdy takie jak:
-Włodzimierz Kinior Kiniorski- polski muzyk i kompozytor w 2 słowach Człowiek Orkiestra
-Tomek Zieliszewski-z Budki Suflera fenomenalny gitarzysta i basista
-Sylwia Nadgrodkiewicz-anielski vokal
-Andrzej Urny-z Perfektu nieziemski gitarzysta
-Roman Pazura Wojciechowski- vocal

#W tym zestawie zagrają 5 stycznia specjalnie dla Ciebie.

Uwaga mamy tylko 400 miejsc !!!!

Wszystkie pieniążki z biletów Akademia Inicjatyw Młodzieżowych przeznaczy na warsztaty instrumentalne, które poprowadzi na dzieci i młodzieży Legenda polskiej Muzyki.

Wystarczy mieć bilet!

TERMIN: 5 Stycznia godzina 20:00
MIEJSCE: Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie
BILET: 20 zł