7/08 | KONCERT PLENEROWY – JOANNA ALEKSANDROWICZ „OD NOCY DO NOCY” – FOTORELACJA |#leniwyweekend

9 sierpnia 2021 - AKTUALNOŚCI

Joanna Aleksandrowicz z koncertem „Od nocy do nocyw premierowej odsłonie miała okazję gościć na Festiwalu Literackim Noblistki Olgi Tokarczuk, a w minioną sobotę wystąpiła w plenerze przed Miejskim Centrum Kultury w ramach cyklu #leniwyweekend.

Koncert na łonie natury, pod naszym ulubionym kasztanem odbył się 7 sierpnia o godz. 20:30. Dla zgromadzonej publiczności zaprezentowała się aktorka i wokalistka młodego pokolenia, która występuje na scenach wielu Teatrów w Polsce. Obecnie wciela się w rolę Bianki w spektaklu Xięgi Schulza w reżyserii Mistrza Jana Szurmieja. Współpracuje z topowymi reżyserami filmowymi m.in z Wojtkiem Smarzowskim i Markiem Koterskim. Pani Joanna dzięki swojej ambicji, determinacji i profesjonalnemu podejściu stworzyła projekt „Od nocy do nocy” który zagrała na ponad 170 scenach muzycznych.

W repertuarze znalazły się utwory z najbardziej znanych filmów tj. Noce i dnie, Vabank, a także Cykl Tang m.in. Astora Piazzolli z towarzyszeniem bandu na żywo (bas, piano, perkusja). W grudniu 2020 roku odbyła się premiera pierwszej płyty w złotym wydaniu, która przenosi słuchaczy w świat nieoczywistych barw musicali i dawnych filmów, a którą to płytę mogli nabyć słuchacze po zakończonym koncercie.

Fotorelacja dzięki uprzejmości Pana Rafała Gościniaka, serdecznie dziękujemy.