GRUDZIEŃ| „By zachwycało” wystawa rysunku i malarstwa | Artyści z ASP w Warszawie

3 grudnia 2021 - AKTUALNOŚCI

Piękno tkwi w szczegółach… Dobro w ludziach. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli, aby zachwycić się talentem i postrzeganiem świata przez naszych Gości – Pedagogów i Studentów stołecznej ASP podczas wernisażu wystawy 3 grudnia.

Zachęcamy Państwa do odwiedzania Wystawy malarstwa i rysunku Pedagogów, Studentów i zaproszonych przezeń Gości Pracowni Technologii i Technik Malarstwa Ściennego Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie pt. „By zachwycało”.

Wystawa prezentuje prace bardzo zróżnicowane w swoim charakterze. Dominują współczesne formy wypowiedzi artystycznej, jednak bardziej performatywne, aniżeli abstrakcyjne. Ten twórczy dialog, to także próba zmierzenia się z zagadnieniami takimi jak: znak, kolor, światło i przestrzeń, przy jednoczesnej inspiracji postacią i twórczością Cypriana Kamila Norwida.

Pomysłodawcą wystawy w Galerii MCK jest dr hab. Sylwester Piędziejewski.

Całość wystawy dostępna jest dla zwiedzających nieodpłatnie w przestrzeni Galerii im. Pawła Tencera w godzinach pracy MCKu. Serdecznie zapraszamy.