25/04 | Koncert MŁYNARSKI kontra OSIECKA z muzyką na żywo

19 kwietnia 2023 - AKTUALNOŚCI
25/04 | Koncert MŁYNARSKI kontra OSIECKA z muzyką na żywo

Stworzyli ponadczasowe teksty, aktualne, mądre, kompletne!
Wojciech Młynarski? Czy Agnieszka Osiecka? Czyje wersy bardziej trafiają do publiczności?
Może uda nam się wspólnie odpowiedzieć na to pytanie podczas koncertu…

Nie ma Polaka, który nie potrafiłby zanucić piosenki „Jesteśmy na wczasach” czy „Niech żyje bal” – a pełną piersią zaśpiewają je dla Państwa Beata Marczewska i Tomasz Muszyński z towarzyszeniem zespołu muzycznego już w najbliższą niedzielę, 23 kwietnia. Aby jak najwięcej Słuchaczy mogło skorzystać z naszej propzycji zagrają i zaśpiewają dla Państwa dwukrotnie – o godz. 17:00 i 19:00 na Zamku Gostynińskim.

Piosenki, które będzie można usłyszeć, to m. in.: Kocham Cię życie, Odkryjemy miłość nieznaną, Jesteśmy na wczasach, Nie ma jak u mamy, Uciekaj moje serce, Róbmy swoje, Wszystko mi mówi, że mnie ktoś mnie pokochał, Moje serce to jest muzyk, Niech żyje bal, Bądź moim natchnieniem, Małgośka, Wariatka tańczy.

Beata Marczewska – wokalistka i aktorka, pracująca przez ponad 10 lat w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu. Ukończyła szkołę muzyczną w klasie fortepianu i Szkołę Aktorką Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Występowała w wielu programach telewizyjnych, filmach kręconych dla BBC i różnych teatrach w Polsce, m. in. w Teatrze Nowym w Łodzi, Teatrze Apriori i Teatrze Kotłownia. Wokalistka funkowego zespołu Hi-Head Music, nagrała piosenkę na płycie Marka Grechuty „10 ważnych słów”. Specjalizuje się w piosence aktorskiej, francuskiej, żydowskiej oraz jazzie. Od 9 lat prowadzi własną Agencję Artystyczną theART – produkuje koncerty, przedstawienia teatralne i programy kabaretowe, które prezentuje widowni w Europie.

Tomasz Muszyński – absolwent Studium Wokalno-Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Przez wiele lat związany był ze scenami w Trójmieście i Elblągu. Od 2011 r. pracuje w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu. Ma na swoim koncie wiele znaczących ról, m. in. Toma w „Szklanej menażerii” Tennessee Williamsa, Adolfa w „Mein Kampfie”, Spiryda w „Wiju” Nikołaja Gogola, Samotnego Wilka w „Między ustami a brzegiem pucharu” Marii Rodziewiczówny. Specjalizuje się w piosence aktorskiej, francuskiej oraz musicalu.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale obowiązują wejściówki – dostępne od środy tj. 19 kwietnia ’23 w Wydziale Promocji Miasta Gostynina, ul. Rynek 26, w pokoju 305, w godzinach pracy urzędu.