14/07 | Bawimy najmłodszych z Kasią Daj Mi Słowo – AKTYWNY WTOREK

9 lipca 2020 - AKTUALNOŚCI
14/07 | Bawimy najmłodszych z Kasią Daj Mi Słowo – AKTYWNY WTOREK

Kochane dzieci, drodzy Opiekunowie zapraszamy Was serdecznie do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu z doskonale Wam znaną i lubianą Kasią Zielińską z „Daj Mi Słowo”. Wspaniała zabawa dla najmłodszych, wspomagająca ich rozwój poznawczy, emocjonalny i ruchowy. Dzięki różnym zabawom przy muzyce rozwijana jest pamięć i koncentracja, a wakacyjny czas staje się jeszcze barwniejszy.

Kiedy: 14 lipca 2020 (wtorek)

O której: godz. 17:00

Gdzie: teren zielony przed Miejskim Centrum Kultury

Wstęp: BEZPŁATNY, ilość miejsc ograniczona!

Wiek uczestników: 4-7 lat

Poniżej znajdują się zasady bezpiecznego uczestnictwa, które obowiązują bezwyjątkowo i są oparte na wytycznych MKiDN.

REGULAMIN BEZPIECZEŃSTWA czytaj…

WAŻNE w pigułce:
– przed wejściem bezdotykowo mierzymy temperaturę uczestników,
– wchodząc na teren imprezy wypełniasz kartę uczestnictwa (dane osobowe i stan zdrowia) i dostajesz od nas wejściówkę,
– zachowujmy odstęp min. 2 m na terenie imprezy,
– jeśli możesz zasłaniaj nos i usta – kultura (nie tylko) kichania obowiązuje ?
– do budynku MCK można wejść wyłącznie w celu skorzystania z toalety,
– na terenie imprezy jednocześnie może przebywać maksymalnie 150 osób.

Planowane terminy i miejsca mogą ulec zmianie, jeśli warunki pogodowe uniemożliwiać będą przeprowadzenie działań. Działania mogą także zostać odwołane, jeśli zaistnieje uzasadniona obawa zagrożenia zdrowia uczestników lub pojawią się odgórne polecenia właściwego ministerstwa lub inspektora sanitarnego ws. zgromadzeń.